Фільтр
Фільтр

Xilin

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Візок 


Візок - пристрій для ручного переміщення вантажів, поставлених на піддони (палети). Від звичайних візків відрізняються наявністю гідравлічного домкрата, який за допомогою тяг і важелів піднімає і опускає вила візки.

Гідравлічні візки повсюдно використовуються в торгових центрах і на підприємствах. Для їх управління не потрібно наявності особливих навичок у персоналу. Наші візки мають висоту підйому від 85 мм до 800 мм і вантажопідйомністью від 300 кг до 3000 кг.

Там, де палетовані вантажі переміщаються на великі відстані, найчастіше використовують електричні візки (транспортувальники палет). Вони приводяться в рух за допомогою електричного двигуна, за рахунок чого зусилля людини, яка нею керує, зводяться до мінімуму. Експлуатація електровізка можлива тільки в приміщеннях з промисловими (заливними) статями. Електровізки, що пропонуються на нашому сайті, мають висоту підйому від 85 мм до 730 мм і вантажопідйомність від 1300 кг до 3000 кг.

У випадку з перевезенням рідких вантажів в хід йдуть ручні візки для бочок на гумових колесах. Вони призначені для перевезення металевих і пластикових бочок діаметром 580 мм. Мають зручним захватом без гідравлічних і електронних з'єднань.

На нашому сайті Ви знайдете:

  • гідравлічні візки з функцією зважування
  • електровізки
  • візки для бочок
  • гідравлічні візки з функцією підйому вил

Як замовити?

Якщо Ви хочете купити новий візок для складу, заповніть форму замовлення на сайті, залиште свої дані - і наші фахівці зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни. На сайті ви знайдете візки фірм NISSAN, SKIPER і OMG. Ми поставляємо техніку по всій Україні. Вартість уточнюйте по телефону.