Телескопічні навантажувачі

Телескопічні навантажувачі


Телескопічний навантажувач поєднує в собі функції фронтального навантажувача і автомобільного підйомного крана. Такий гібрид застосовується для:

  • - підйому вантажів, їх обробки і транспортування на великій висоті;
  • - для підняття і перенесення сипучих і пакетованих вантажів;
  • - будівництва малоповерхових будівель, коли маленький будівельний майданчик не дозволяє використовувати багато великої техніки.

Багатофункціональність навантажувача забезпечується за рахунок різного навісного устаткування. На телескопічну вилку встановлюють гаки, вила, ковші та інші пристосування. Залежно від сфери застосування можуть прикріплятися кранові пристрої та захвати. Для сільського господарства існує своя лінійка пристосувань і причепів, що ще більше розширює можливості телескопічних навантажувачів.

У каталогах нашої компанії представлена техніка італійської фірми DIECI. Всі навантажувачі - повнопривідні. Підвищена прохідність забезпечується «хитним» заднім мостом, що закріплюється на рамі за допомогою шарніра. Спеціальна балансувальна система переднього моста компенсує крени при роботі на похилій поверхні. Така конструкція забезпечує підвищену маневреність машини. Опорні лапи гарантують стійкість під час підйому вантажів. Компактні моделі опорних лап не мають, але, як і всі великі версії, мають пристрій, що контролює вагу вантажу і блокує будь-яке переміщення, яке може привести до перекидання машини.

На всі навантажувачі фірми DIECI встановлені дизельні малошумні і економічні двигуни з автоматичною трансмісією. Вся спецтехніка фірми може пересуватися по звичайних дорогах зі швидкістю до 40 км / ч.

Телескопічна стріла навантажувача може бути двох- або трьохсекційною, і піднімати вантажі на висоту від 6 до 25 метрів. Управління обладнанням здійснюється за допомогою джойстика.

Робоче місце машиніста розташоване в комфортабельній безпечній кабіні з широким оглядом, опаленням і вентиляцією.

Як замовити?

Якщо Ви хочете купити новий телескопічний навантажувач, заповніть форму замовлення на сайті, залиште свої дані - і наші фахівці зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни. Ми поставляємо техніку по всій Україні. Вартість уточнюйте по телефону.