Річтраки

Сортувати у порядку збільшення
на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
на сторінці

Річтраки


Річтрак - це штабелер, який може піднімати вантаж вагою до 2,5 т на стелажі заввишки від 6 до 12 метрів. Для досягнення такого результату застосовується висувна щогла і, для підвищення стійкості, противага. У зв'язку з тим, що склади зараз ростуть у висоту, це один з найбільш затребуваних видів складської техніки, який відрізняється високою маневреністю і вантажопідйомністю. Ходова швидкість деяких моделей досягає 14 км / год, швидкість переміщення вантажопідйомної щогли - до 0,8 метра в секунду. За габаритами ричтраки компактніше звичайних штабелеров, для деяких моделей досить міжстелажної відстані в 1600 мм.

Річтрак - це самохідна машина, що працює від акумуляторної батареї і облаштована кабіною для оператора. Залежно від розмірів кабіни, управління ричтраки здійснюється стоячи або сидячи. Розташування вил у всіх моделях бічне. Щогла ричтрака забезпечена функцією нахилу, а також автоматичного уповільнення руху вантажу в крайніх положеннях. Каретка вил може зміщуватися в сторони. Конструкція щогли здатна мінімізувати коливання вантажу при підйомі на велику висоту. Існують варіанти з різною висотою щогли, що дозволяє підбирати їх в залежності від висоти конкретного складу.

Зручне, ергономічне робоче місце оператора забезпечено дисплеєм, за допомогою якого можна контролювати рівень заряду батареї, стежити за лічильником годин роботи, інтервалами технічного обслуговування і т.д. Сюди ж виводяться аварійні повідомлення.

На вила може встановлюватися відеокамера, завдяки якій оператор, що знаходиться внизу, може контролювати весь процес. Це забезпечує надійну доставку вантажу на велику висоту і точне складування.

Перевагами даного виду спецтехніки є:

  • - безшумна робота;
  • - надійність і потужність електродвигунів;
  • - плавність і чіткість руху.

Використання трьох гальмівних систем забезпечує безпеку виконання робіт. Гальмування відбувається за допомогою електричної системи, механічних педалей і електромагнітного гальма.

У нашій компанії ви можете вибрати ричтраки таких фірм:

  1. Nissan
  2. OMG

Як замовити?

Якщо Ви хочете купити новий штабелер, заповніть форму замовлення на сайті, залиште свої дані - і наші фахівці зв'яжуться з Вами в найкоротші терміни. Ми поставляємо техніку по всій Україні. Вартість уточнюйте по телефону.

купити рiчтрак